KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik / collage 14188042
nr 1418 8042
Thomas Prytz
(1944-2020), Sverige
Blandteknik / collage, "En bild av själens styrka och närvaro". Signerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 60x54 cm
Thomas Prytz, svensk konstnär född 1944, död 2020.
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 september 2021
kl 19:57:33
100 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
700 kr